Background

A është matbet i besueshëm? Cilat janë mënyrat e depozitimit?MatBet është një lojë jashtëzakonisht e besueshme e basteve sportive. Ajo ofron një shumëllojshmëri të gjerë të sporteve dhe ligave, duke përfshirë futbollin, basketbollin, tenisin dhe më shumë. Pra, çfarë e bën Matbet kaq të popullarizuar në mesin e lojtarëve? Si fillim, faqja ka shanse të mëdha për pothuajse çdo ngjarje. Në fakt, ato janë zakonisht më të mira se ato që do të gjeni në libra të tjerë sportiv. Së dyti, kjo faqe e bën të lehtë depozitimin me disa metoda të ndryshme si Visa/Mastercard ose Skrill Moneybookers! Kjo nuk është e gjitha; Lojtarët gjithashtu kanë qasje në një ekip të shkëlqyer të shërbimit ndaj klientit, i gatshëm për të ndihmuar 24/7 nëse lindin ndonjë problem me llogarinë tuaj ose me mënyrat e pagesës së fitimeve.
Hyrja në lojë
Për të hyrë në lojë do t'ju duhet të kaloni disa hapa. Së pari, duhet të depozitoni para në llogarinë tuaj Matbet duke përdorur një nga mënyrat e disponueshme të pagesës. Shuma minimale që mund të depozitohet është R50 dhe shuma maksimale është 1000 R. Pasi ta bëni këtë, sigurohuni që të lexoni të gjitha rregullat dhe rregulloret përpara se të luani ndonjë lojë në faqen e tyre pasi shkelja e çdo rregulli do të rezultojë në pezullimin e llogarisë suaj ose ndalimin e përhershëm të përdorimit të shërbimeve të tyre!
Pasi gjithçka të jetë konfiguruar dhe regjistruar në mënyrë korrekte (që zgjat vetëm pesë minuta), atëherë është koha për t'u argëtuar! Gjëja tjetër për të cilën duam të flasim është tërheqjet: sa kohë zgjat?
Çfarë është matbet?
MatBet është një faqe bastesh sportive që ofron edhe lojëra kazino. Kompania u themelua në vitin 2009 dhe që atëherë është bërë një emër i besuar në industri, veçanërisht në mesin e adhuruesve të basteve esports.
Faqja e internetit ofron transmetim të drejtpërdrejtë të ndeshjeve nga ligat kryesore në mbarë botën, duke përfshirë Major League Baseball (MLB), Ligën Kombëtare të Futbollit (NFL), Premier League angleze (EPL) dhe më shumë. Ai gjithashtu ofron shanse për ngjarjet e ardhshme si kampionati i tenisit Wimbledon ose NFL Super Bowl LIII.
Metodat e depozitimit
Metodat e depozitimit përfshijnë kartën e kreditit, PayPal, Skrill dhe Neteller.
Ju mund të depozitoni para direkt në llogarinë tuaj Matbet duke klikuar në opsionin 'depozitim' në llogarinë tuaj të lojtarit ose nëpërmjet faqes së tyre të internetit. Do t'ju kërkohet të vendosni të dhënat tuaja të hyrjes dhe më pas të zgjidhni një metodë depozitimi nga lista e dhënë. Metoda më popullore është përdorimi i një karte krediti, por me këtë metodë ka një tarifë të vogël prej 2% që duhet të paguani mbi shumën që vendosni të depozitoni në llogarinë tuaj të basteve. Depozitat përpunohen menjëherë, kështu që nëse doni të vendosni një bast shpejt, është më mirë të mos prisni fonde nga mënyra të tjera pagese si transferta bankare ose Skrill (Moneybookers).
Kërkesat për tërheqje mund të zgjasin deri në 3 ditë për t'u plotësuar, kështu që nëse ka nevojë urgjente, ju këshillojmë të mos e përdorni këtë platformë si një nga librat tanë më të vlerësuar të sportit për shkak të kohëve të ngadalta të përpunimit në krahasim me të tjerët si Bet365 që ofron tërheqje të menjëhershme!
A është MatBet i besueshëm?
MatBet është një faqe e besueshme bastesh. Është një faqe e mirë bastesh me shumë veçori që e bëjnë atë të ndryshëm nga faqet e tjera. MatBet ekziston për më shumë se dhjetë vjet dhe ka dëshmuar të jetë një nga vendet më të sigurta për të depozituar dhe tërhequr fonde nga llogaria juaj.
Faqja e internetit ka gjithashtu një çmim të përballueshëm në krahasim me faqet e tjera të internetit në kategorinë e tij, duke e bërë atë ideal për fillestarët dhe lojtarët me përvojë. Së fundi, ndërfaqja e saj miqësore për përdoruesit e bën të lehtë për këdo që dëshiron t'i bashkohet kësaj platforme të fillojë të luajë menjëherë!
Cilat janë mënyrat e depozitimit? Sa kohë do të më duhet për të marrë të ardhurat e mia?
Metodat e depozitimit
Ju mund të financoni llogarinë tuaj Matbet duke përdorur një kartë krediti ose debiti, si dhe transferta bankare dhe Skrill. Shuma minimale e depozitës është 20 dollarë dhe maksimumi është 5,000 dollarë për transaksion. Nëse përdorni një kartë krediti ose debiti për të bërë një depozitë, transaksioni zgjat 24 orë; Nëse përdorni Skrill ose transferim bankar në vend të një shërbimi të portofolit elektronik si PayPal (nuk pranon depozita), transaksioni zgjat vetëm një orë.
Pasi paratë të kreditohen në llogarinë tuaj, nuk ka periudhë pritjeje përpara se të mund të vendosni një bast me ato para; megjithatë – dhe kjo është nëse po flasim për fitimet nga bastet e mëparshme apo kapitalin e ri – zakonisht duhen 24 orë që ata të jenë gati për t'u tërhequr (megjithëse disa vende kërkojnë më shumë).
A mund të tërheq para pa u verifikuar? A mund të tërheq para pa u verifikuar?
Po, mund të tërhiqni para pa verifikim. Megjithatë, duhet të keni parasysh se kjo mund të marrë disa ditë për t'u përfunduar. Kjo ndodh sepse Matbet dëshiron të sigurohet që llogaria dhe paratë tuaja janë të sigurta përpara se t'jua kthejë ato.
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tërheqjen e parave nga Matbet, ju lutemi kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit në [email protected].
MatBet është një faqe e mirë bastesh. Ka shumë lojëra, përmasa të mira dhe një ndërfaqe të lehtë për t'u kuptuar. Ju mund të depozitoni para shpejt dhe t'i tërheqni fitimet tuaja pa probleme. Nëse keni nevojë për ndihmë për ndonjë gjë, ekipi i shërbimit ndaj klientit do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë në çdo mënyrë të mundshme!